Bizi Takip Edin
TR
Menü

Şirketlerimiz

Atlantis Yapım

2000 yılında kurulan Atlantis Yapım düzenlediği sayısız konser, festival, tiyatro, organizasyon ve etkinlikle sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Yıldız şarkıcılar, DJ’ler, şov insanları, oyuncular ve performans sanatçılarından oluşan geniş bir portföye sahiptir.

Devamını Oku

Piu Entertainment

2012 yılında kurulan Piu Entertainment, Türkiye ve Birleşik Krallık’taki sanatseverleri uluslararası starlarla buluşturarak Londra ve İstanbul’daki ofisleriyle tiyatro, müzik, opera, sergi ve dans disiplinlerinde prestijli prodüksiyonların yapımcılığını ve organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Devamını Oku

A23 Medya

A23 Medya 2014 yılında kuruldu. Ekran macerasına Sanayi Savaşları isimli belgesel ile başladı. İki sene yayınlanan belgeselin ardından Su Savaşları, Çırak ve Bir Aş Hikayesi adlı belgesellere imza attı. Su Savaşları belgeseli, Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği Medya Oscarları Ödülleri’nde Yılın Belgesel programı ödülünü aldı.

Devamını Oku

1900 Entertainment

Kurucularının sektördeki tecrübelerini ve vizyonlarını birleştirerek, alanında deneyimli isimlerle oluşturdukları yapılanma ile yola çıkan 1900 Entertainment, yapım sektöründe sürdürülebilir ve kaliteli içerik üretimini hedeflemektedir.

Devamını Oku
E-BÜLTEN GRUBUMUZA KATILIN